מסדרת הבתים המומלצת מאתר 'מידרג' >>  התקשרו: 

סידור בית אחרי מעבר דירה

החבילה הזאת מושלמת לכל מי שעבר דירה וכעת מתמודד עם "הר" של קרטונים… זה בהחלט יכול ליצור הרגשה של לחץ וכאוס כשצריך לסדר מחדש בית שלם, וכל זה במקביל לשאר משימות השגרה…

זה הזמן לקרוא למקצועניות של גלית המסדרת!

עם המומחיות שלנו, ההקשבה לצרכים שלכם וההקפדה על הפרטים הקטנים, אנו מעניקות לכם חוויה מרגיעה, חלקה וללא טרחה, ומאפשרות לכם ליהנות משקט נפשי – ותוצאה מעולה של בית מסודר בדיוק כפי שרציתם.

סידור בית לאחר מעבר דירה

סידור בית אחרי מעבר דירה – הלכה למעשה

אם לא אנחנו ארזנו את הקרטונים לפני המעבר, נתחיל בפריקה ומיון. שיטת סידור הבית של גלית המסדרת עובדת לפי כללי הגיון ואסתטיקה ולכן המיון המקצועי הוא חיוני.

אחרי מיון קפדני ונכון, כל החפצים מונחים בדיוק במקום הנכון עבורם לפי עד כמה הם נמצאים בשימוש, עד כמה הם תורמים להרמוניה בבית ולחיים נוחים יותר.

אנו מספקות גם פתרונות אחסון וארגון במידת הצורך, כדי לוודא שיש מקומות אחסון מתאימים לכל הדברים בכל החדרים. כך נמקסם את שטח הבית ונשמור על הכל מסודר ונגיש. בעזרתנו תוכלו להפוך את הבית החדש שלכם לבית מאורגן ופונקציונלי כבר מהיום הראשון.

אפשר לעבור דירה ללא לחץ וללא מאמץ. אנו בעזרתנו תוכלו לחוות מעבר חלק וללא דאגות, שיפנה אתכם למשימות הרגילות שלכם. למה להילחץ כשאפשר לתת לנו לטפל בסידור הבית עבורכם?

אגב, נוכל גם לארוז לכם את הבית לפני המעבר – ואז התהליך אפילו מהיר ונעים פי כמה!

לפרטים והזמנת השירות שלחו הודעה

הי גלית אשמח לפרטים

אפשר גם לשלוח וואטסאפ

אולי יעניין אותך גם...

שתפו:

גלית סוחר 2023

אל תתקדמו בלי לקבל ממני הצעה!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם: