מסדרת הבתים המומלצת מאתר 'מידרג' >>  התקשרו: 

סידור הבית: ללמוד מהמקצועניות

אם גם אתם מוצאים את עצמכם "נאבקים" עם הבלגן בבית, בואו ללמוד מהמקצועניות של 'גלית המסדרת'!

המאמר הבא ידריך אתכם בתהליך המיון, הארגון וסידור החפצים שלכם ליצירת מרחב מגורים הרמוני ופונקציונלי. בעזרת כמה צעדים פשוטים תוכלו להפוך את ביתכם לגן עדן מאורגן היטב שבו לכל דבר יש את מקומו הראוי.

סידור הבית - בחורה מסדרת מדפים

סידור הבית – איך מתחילים?

השלב הראשון בחבילת סידור הבית שלנו הוא מיון. אנחנו מתחילות בהוצאת הכל מהארונות. ואני מתכוונת להכול, עד הפריט האחרון. זה מאפשר לנו לקבל תצוגה ברורה של כל החפצים שלכם ומבטיח שאף פריט לא יישאר ללא בדיקה. כאשר אנו ממיינות כל פריט, אנו מעריכות את מטרתו ואת הרלוונטיות שלו עבורכם. תהליך זה מסייע בזיהוי פריטים שאינם נחוצים עוד או פשוט תופסים מקום מיותר. על-ידי פינוי מקום והשתחררות מחפצים מיותרים, תוכלו ליצור סביבת מגורים יעילה ומאורגנת יותר.

לאן זה שייך?

לאחר שסיימנו למיין ולארגן את כל החפצים שלכם, הגיע הזמן למצוא מקום מכובד בארונות לאלו שנותרו. אנחנו לוקחות בחשבון את המיקום ההגיוני ביותר לכל פריט וגם שוקלות היטב את אפשרויות האחסון הזמינות לפני שאנו מקצות לו מקום מתאים. בין אם זה ארון, מגירה או מדף, אנו דואגות שכל חפץ יאוחסן בצורה שתמקסם את החלל ואת הנגישות. על-ידי מתן מקום ייעודי לכל פריט, תוכלו להימנע מהתסכול שבחיפוש אחר דברים כאשר אתם צריכים אותם ולשמור על בתים מסודר וללא בלגן.

ומה עם שאר הבית?

לאחר יצירת סדר בארונות אנו עוברות לשלב הבא – סידור הבית כולו לפי קטגוריות. שלב זה כולל סקירת כל הפריטים פעם נוספת וסיווגם לפי תפקידם או ייעודם. לדוגמה, כלי מטבח וכלי בישול יקובצו יחד, בעוד שספרים וכלי כתיבה ימוקמו בקטגוריה נפרדת. על-ידי ארגון פריטים על סמך קווי הדמיון ביניהם וקשר הגיוני בשימוש בהם, תוכלו גם אתם ליצור סידור הגיוני ואינטואיטיבי המקל על איתורם ועל השימוש בהם בעת הצורך.

זמינות גבוהה או נמוכה?

כאשר אנו מסדרות את החפצים שלכם, אנו לוקחות בחשבון גם את תדירות השימוש שלהם. פריטים שנמצאים בשימוש על בסיס יומיומי ממוקמים בגובה העיניים או בהישג יד, מה שמבטיח נוחות בפעילויות היומיומיות. מצד שני, פריטים שנמצאים בשימוש פחות תכוף או בעלי ערך סנטימנטלי בלבד מאוחסנים גבוה יותר בארון או באזורים פחות נגישים. גישה זו לא רק מייעלת את הפונקציונליות של הבית אלא גם שומרת על אינטואיטיביות ותחושת ביתיות.

על-ידי ביצוע השלבים המפורטים לעיל, תוכלו ליצור סביבת מגורים או עבודה מאורגנת ויעילה המקדמת תחושת רוגע וסדר. לא תצטרכו להשקיע זמן יקר בחיפוש אחר פריטים שלא נמצאים במקום האידיאלי או להרגיש מוצפים בבלגן. במקום זאת, יהיה לכם בית מסודר ומאורגן ברמת נוחות גבוהה.

לסיכום, חבילת סידור הבית של 'גלית המסדרת' מציעה מענה מקיף לאתגרי ארגון וסידור חלל המגורים שלכם. באמצעות גישה שיטתית של מיון, הקצאת מקומות אחסון וסיווג פריטים, ניתן ליצור סביבה מובנית ויעילה המקדמת תחושת רוגע וסדר. חבילה זו לא רק ממקסמת את השימוש בשטח הפנוי אלא גם מובילה לסגנון חיים נוח יותר. בואו ליהנות מהכוח הטרנספורמטיבי של בית מאורגן והרמוני!

הי גלית אשמח לפרטים

אפשר גם לשלוח וואטסאפ

אולי יעניין אותך גם...

שתפו:

גלית סוחר 2023

אל תתקדמו בלי לקבל ממני הצעה!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם: