מסדרת הבתים המומלצת מאתר 'מידרג' >>  התקשרו: 

מעבר בית בגיל השלישי

כל מעבר בית בגיל השלישי הוא תהליך לא פשוט, מלווה לרוב בתערובת של רגשות. זה לא סתם עוד מהלך; זה צעד משמעותי של שינוי וזיכרונות שצפים ועולים. בנוסף לכל זה, מעבר לדיור מוגן מציב את האתגר לקבוע אילו חפצים להביא ואיך לארגן אותם בחלל קטן יותר תוך שמירה על אווירה נעימה ואסתטית.

אצלנו התהליך מתחיל עם הקשבה והכלה. צוות המסדרות של גלית המסדרת מבין שהמעבר לא קל להורים, ולעתים דורש זמן – ולאורך כל התהליך כולל תקשורת אישית טובה וחמה.

מעבר בית בגיל השלישי

תהליך מעבר בית בגיל השלישי

תהליך זה הוא לא מהסוג של "יאללה, אורזים ועוברים". זה תהליך שבו ההורה חייב להרגיש שיש לו את האפשרות להביע את דעתו לגבי הדברים שחשובים לו, לכן אנו מתחילים ממיון סבלני: ממה לא נפרדים בשום אופן, מה פחות חשוב ומה לא באמת חשוב עבורו. זה כולל בחינה לא רק של הערך הסנטימנטלי אלא גם הערך הפרקטי כמו חפצים שמצבם רעוע ואולי לא ישרדו מעבר רגיל (ואז בוחנים אלטרנטיבות לשימור החפץ).

זה הזמן שבו נאפשר להורה לומר מה ברצונו שייעשה עם חפצים שהוא לא לוקח איתו לבית החדש וננסה לעזור ככל שאפשר.

לאחר המיון הקפדני אנו אורזו את הכל בקרטונים לפי היעד שהוסכם עליו – מה לבית החדש, מה לאחסון, מה לתרומה וכן הלאה. כל קרטון נארז באהבה ובקפדנות, ומסומן היטב.

אחרי המעבר נגיע לבית החדש ונעזור בפרוקת הקרטונים ובסידור החפצים בשיטת גלית המסדרת, שיטה ששומרת על הרמוניה ויעילות רבה בבית החדש.

לפרטים והזמנת השירות שלחו הודעה

הי גלית אשמח לפרטים

אפשר גם לשלוח וואטסאפ

אולי יעניין אותך גם...

שתפו:

גלית סוחר 2023

אל תתקדמו בלי לקבל ממני הצעה!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם: