מסדרת הבתים המומלצת מאתר 'מידרג' >>  התקשרו: 

ארגון וסידור הבית מחדש

פתרון פשוט ויעיל למי שזקוק לסיוע בארגון וסידור הבית מחדש. המטרה היא לעזור לכם למצוא את המקום המושלם לכל דבר, להבטיח שהכל מאורגן ונגיש לכם בקלות ולייצר אווירה יותר נעימה בבית.

ארגון וסידור הבית מחדש - ארון בגדים מסודר

חבילת ארגון וסידור הבית מחדש

זו חבילה שנועדה ליצור סביבת מגורים הרמונית ופונקציונלית. כמו שאני אומרת תמיד, "להכניס שמחה בלב". על ידי ארגון החפצים בקטגוריות ובמקומם הראוי, אתם יכולים לחוות את היתרונות של בית מאורגן שיוצר תחושה של שלווה ורוגע, מושך מבחינה ויזואלית ומייצר אווירה מסבירת פנים.

החבילה כוללת מספר שלבים, כאשר השלב הראשון הוא מיון כל החפצים בבית.

מתחילים עם הארונות: צוות מסדרות הבית המקצועניות שלנו מוציאות את הכל מהארונות ובוחנות כל פריט. תהליך זה מאפשר לכם להעריך מה יש לכם ולקבוע מה אתם באמת צריכים ורוצים לשמור. זו הזדמנות להרפות מפריטים שכבר אינם שימושיים או בעלי ערך אישי עבורכם. לאחר סיום תהליך המיון, החפצים הנותרים מקבלים את מקומם הנכון בארונות (כן, יש שיטה גם לזה!). על ידי ארגון פריטים בצורה שיטתית, קל יותר למצוא ולשלוף אותם בעת הצורך.

לאחר שהארונות מסודרים, עוברים לשאר הבית: הצוות בוחן את כל חפצים ומסדר אותם כהלכה לפי ייעודם או תפקידם. לדוגמה, פריטי מטבח כגון כלי אוכל, כלי בישול ומכשירי חשמל יקובצו יחד, בעוד שלמוצרים חיוניים לאמבטיה כמו מגבות, מוצרי טיפוח וחומרי ניקוי יהיה חלל ייעודי משלהם.

בעת סידור הבית אנו מתייחסות לנגישות: פריטים שנמצאים בשימוש תכוף צריכים להיות ממוקמים בגובה העיניים או בהישג יד כדי להבטיח נוחות ולחסוך לכם זמן בחיפוש אחר דברים חיוניים יומיומיים. מצד שני, פריטים שנמצאים בשימוש פחות תכוף מאוחסנים גבוה יותר בארונות.

חבילת סידור הבית היא השקעה בעלת ערך רב ביצירת בית מאורגן, נוח ונעים לעין.

לפרטים והזמנת השירות שלחו הודעה

הי גלית אשמח לפרטים

אפשר גם לשלוח וואטסאפ

אולי יעניין אותך גם...

שתפו:

גלית סוחר 2023

אל תתקדמו בלי לקבל ממני הצעה!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם: