מסדרת הבתים המומלצת מאתר 'מידרג' >>  התקשרו: 

סידור הבית אחרי שיפוץ

השלמת שיפוץ בדירה שלכם היא הישג גדול ומשמח. אחרי המתנה מורטת עצבים לסיום השיפוץ, אחרי שהאבק שוקע והכיסוי יורד מהריהוט, אתם נשארים עם העבודה של סידור החפצים מחדש…  במקום לעצור את החיים הזמינו את שירות סידור הבית המקצועי שלנו, שנועד להפוך את דירתכם לאחר השיפוץ לבית מאורגן להפליא, מוכן לקבל את פני האורחים!

הצוות המנוסה שלנו מבין את האתגרים שאתם עומדים מולם, ויעזור לכם לארגן ולסדר את הבית בדיוק כפי שרציתם, בלי שאתם תצטרכו להתאמץ.

סידור הבית אחרי שיפוץ - תמונה של אחרי....

סידור הבית אחרי שיפוץ – התהליך…

לאחר תיאום ציפיות מקצועי, צוות מסדרות הבית של גלית המסדרת יתחיל לסדר את הדירה שלכם: אנחנו עוברות על כל הרכוש שאוחסן בצד ומחליטות מה מקומו הנכון בהתאם למבנה הדירה החדש. אם הגדלתם את שטח המטבח, את שטח הארונות, יצרתם מחסן שירות – כל אלה משפיעים על מיקום החפצים וכל חפץ צריך להגיע למקום המושלם עבורו.

וכאן רואים בבירור את היתרון שלנו – כי אנחנו רואות את המרחב החדש שלך בעיניים רעננות ובמקום להשאיר חפצים "במקום הישן" שהיה להם, נניח אותו במקום ההגיוני עבורו כעת. כך אנחנו מארגנות לכם בית שלא רק נראה טוב אלא גם מרגיש טוב.

התהליך מלווה בהקשבה מרובה כי בסופו של דבר, המטרה שלנו היא להביא את החזון שלכם לכדי מציאות וליצור מרחב מחיה הרמוני המשקף את הסגנון והאישיות הייחודיים שלכם. עם שירות סידור בית אחרי שיפוץ המקצועי שלנו, תוכלו ליהנות מהיתרונות של דירה מסודרת ואסתטית ללא לחץ וטרחה.

לפרטים והזמנת השירות שלחו הודעה

הי גלית אשמח לפרטים

אפשר גם לשלוח וואטסאפ

אולי יעניין אותך גם...

שתפו:

גלית סוחר 2023

אל תתקדמו בלי לקבל ממני הצעה!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם: